Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 42’2020.
2020-10-11 20:22

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F gdzie powinna zakończyć się fala (b) Int w korekcie typu Flat, jako 2 Primary. Fala 2 Primary bowiem powinna zostać jeszcze przedłużona zarówno pod względem czasu jak i zakresu. Jeśli ruch wzrostowy zostanie przedłużony, to trzeba będzie zakładać rozszerzanie fali 1 Primary, gdyż spadkowy Zigzag od szczytów to za mało jak na stopień Primary. Jest to o tyle prawdopodobne, że Euroland wygląda byczo:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Sokoro mowa o Eurolandzie, to z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie powinna być kontynuowana fala (5) Int w impulsie stopnia Primary. Tu z czasem powinny pojawić się nowe maksima. Problemem może stać się sytuacja epidemiologiczna, która ulega znaczącemu pogorszeniu.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks TOPIX z Tokio, gdzie fala 1 Minor jednak jest kontynuowana. W zeszłym, tygodniu stawiałem hipotezę o jej zakończeniu na pierwszym typowym zasięgu v=62%xi, ale potwierdzeniem tego miało być zejście poniżej 1590 pkt. Takie zejście nie nastąpiło, więc hipoteza została zanegowana:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie impulsu spadkowego 1 Minor w (3) Int. Taki impuls pojawił się, gdyż kreślona jest właśnie podfala v Minute w 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute i wykreślenie fali iii Minute w impulsie wzrostowym. Na razie kierunek się zgadza, ale potwierdzeniem układu będą nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz