Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 43’2020.
2020-10-18 20:43

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F gdzie zakładałem zakończenie fali (b) Int i początek fali (c) Int. Jakiś ruch spadkowy został wygenerowany, ale do potwierdzenia układu konieczne są dalsze spadki. Na razie jeszcze może powstać pięciofalowy ruch wzrostowy, czyli impuls, który będzie negował hipotezę o fali (b) Int. :

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie zakładałem spadek do poziomu 1625 pkt i zwrot. Spadek mamy. Jakiś dołek został wyrysowany. Na razie jednak trudno ocenić czy odbicie to korekta w spadkach czy już ruch wzrostowy. Aby mówić o końcu spadków byki muszą podnieść indeks i kontrakty powyżej szczytu fali B Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks AOR z Australii, gdzie możliwe możliwe jest kreślenie fali CY Minor w (2) Int w C Primary. Alternatywnie nadal kreślona jest fala B Minor w formie trójkąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Loonie czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie fali B Minor i początek wzrostowej C Minor. Fala C Minor jest w budowie. Musi podejść przynajmniej w okolice szczytu fali A Minor, a idealnie go przekroczyć:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem zakończenie fali 1 Minor i początek fali 2 Minor. Fala 1 Minor wygląda na kompletną. W nadchodzącym tygodniu powinna pojawić się korekta 2 Minor, z zasięgiem w okolicach dołka fali iv Minute w 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz