Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 46’2020.
2020-11-08 17:58

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem albo falę 4 Minor w formie trójkąta, albo już koniec fali 5 Minor w (c) Int. Wyszło to drugie. Obecnie, do potwierdzenia trendu wzrostowego, konieczne jest wykończenie impulsu wzrostowego. Na razie jest trójfalowy Zigzag:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" nasze kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie również  zakładałem zakończenie fali spadkowej i zwrot na północ:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" indeks AOR z Australii, gdzie mogła zakończyć się fala CY Minor w (2) Int. Dołka fali B Minor jednak nie poprawiono, więc fala CY Minor jest kontynuowana zgodnie z układem alternatywnym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Jenot czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem korektę wzrostową ii Minute, a następnie trójkę w trójce :

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem dawno niepokazywany wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, gdzie zakładałem wyjście z trójkąta iv Minute górą. Obecnie kreślona jest już najprawdopodobniej fala v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Gdyby ktoś był zainteresowany oglądem Glenna Nelly na sytuację w USA to tu jest link do webinara, gdzie pokazuje swoją prognozę: https://tinyurl.com/yymyrgto

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz