Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 48’2020.
2020-11-22 20:23

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres brazylijskiej BOVESPY, która dotarła do zakładanego poziomu zniesień - 78% fali A MInor. W tym miejscu fala B Minor może (choć nie musi) się zakończyć:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontakt na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali d i e Minute w trójkącie. Fale te zostały wyrysowane, ale fala e Minute trwa już zbyt długo jak na trójkąt kontynuacyjny. Jeśli na początku tygodnia nie będzie wybicia w górę, to będzie nieco później ale w dół:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" indeks NIKKEI, gdzie zakładam ruch wzrostowy do zasięgu v=i Minute. Zasięg został niemal zrealizowany. Zabrakło niewiele. Obecnie powinna pojawić się korekta całego impulsu wzrostowego

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem ruch wzrostowy w ramach fali v Sub-Minuette. Zasięg v=i Sub jeszcze do dokręcenia:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" kontynuacja obserwacji wykresu kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie musi zakończyć się fala piąta w klinie kończącym. Dalszy wzrost będzie negował oznaczenie. Tu bykom pomogła trochę zmiana serii kontraktów w piątek, gdyż nowa seria była notowana wyżej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz