Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 51’2020.
2020-12-13 16:46

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." zerkamy do Brazylii na BOVESPĘ, która kreśli średnioterminowy trójkąt jako fala (4) Int., a w nim falę B Minor. Fala ta dotarła do typowych poziomów zniesień dla fala B w trójkącie. Może więc zawrócić. Niestety, fale B w trójkątach są niemal najtrudniejsze w predykcji (poza falą E najtrudniejsze), gdyż jako jedyne mogą wychodzić poza zakres poprzedniej fali. Tu sygnałem rozpoczęcia fali C Minor będzie spadek poniżej ostatniego ruchu horyzontalnego.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem falę 3 Minor, z zasięgiem na 2020 pkt., a następnie korektę 4 Minor. Jak na razie prognoza jest realizowana. Obecnie powinna pojawić się fala 5 Minor, lub kontynuacja czwórki, ale już w ruchu horyzontalnym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" niewiele się działo więc pokazuję uaktualnienie wykresu indeksu AOR, czyli giełdy australijskiej, gdzie kurs dotarł do prognozowanego zasięgu dla fali (2) Int. Tu oczekuję zwrotu jako fala (3) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kabel czyli para GBP/USD, gdzie cały ostatni wzrost miał charakter korekcyjny, więc powinien być w całości zniesiony przez następną falę, zgodną z trendem głównym. Oczekuję więc kontynuacji fali c Minute przynajmniej do początku fali b Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem zakończenie fali i Minute i początek korekty ii Minute. Zasięg fali i Minute zrealizowany w punkt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz