Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 52’2020.
2020-12-20 17:44

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem hipoteza klina kończącego na kontraktach na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem piątą falę wzrostową w klinie i dojście do zasięgu 5=1 Minor. Zasięg został zrealizowany. Potwierdzeniem formacji będzie jednak dopiero wyjście z niej dołem:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem wyjście górą z ruchu horyzontalnego. Takie wyjście zostało zrealizowane:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem wykres indeksu NIKKEI, gdzie kurs dotarł do prognozowanego zasięgu v=i Minute i stanął jak zaklęty. Powinien korygować cały impuls wzrostowy, czyli znieść przynajmniej całą falę v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem EDEK czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem wybicie w górę z horyzontalnej korekty. Takie wybicie jest realizowane:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem wykreślenie wzrostowej fali 5 Minuette w klinie v Minute. Fala ta musi wyjść na nowe maksima, by klin uznać za wypełniony. Potwierdzenie formacji to wyjście z klina dołem:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. To ostatnia notka w tym roku. Następna ukaże się 03.01.2021. Życzę więc Wszystkim Czytelnikom Zdrowych i Pogodnych Świąt, oraz Do Sego Nowego Roku.

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz