Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 02’2021.
2021-01-03 20:19

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem hipoteza klina kończącego na kontraktach na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem piątą falę wzrostową w klinie. Tu nadal kreślona jest fala v Minute w 5 Minor. Potwierdzeniem formacji będzie jednak dopiero wyjście z niej dołem:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie zakładałem wyjście górą z ruchu horyzontalnego jako fala 5 Minor. Nowe maksima niby są, ale na razie brak kontynuacji. Struktura impulsu nie wydaje się zakończona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Dział "Azji i Oceanii" został zastąpiony działem "Kryptowaluty", gdzie analizowane są cztery walory: Bitcoin, Chainlink, Ethereum, Litecoin. Na razie nie ma jak sprawdzać realizacji układów, bo te pojawiają się po raz pierwszy. Na początek więc mały klin kończący na BTC.V:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Loonie czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem trójkąt jako fala iv Minute w impulsie spadkowym, a w nim wykończenie fali a Minuette i wykreślenie fali b Minuette. Obecnie powinna pojawić się wzrostowa fala c Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na Ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem wykreślenie wzrostowej fali 5 Minuette w i Minute, z zasięgiem na równości 5=1, a następnie korektę ii Minute. Zasięg został zrealizowany. Korekta ii Minute powinna być kontynuowana:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. W serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz