Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 06’2021.
2021-01-31 20:34

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn." wykres kontraktów RUSSELL2000, czyli RJ.F, gdzie powinna zacząć się korekta (4) Int. w impulsie wzrostowym. W najbardziej niedźwiedzim oglądzie może zejść aż do dolnej bandy kanału wzrostowego. Nie musi jednak. Rynki korygują również czasem, więc może ty powstać horyzontalna struktura, na przykład trójkąt. Na razie jest za wcześnie by wyrokować o typie tej korekty. Na razie jakiś impuls spadkowy daje się rozpisać na tym walorze:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem nasze kontrakty na FTSE100, czyli X.F, który całe ostatnie wzrosty w zasadzie ignorował i tu nie było nigdy mowy o wyjściu z korekty. Ostatnie wzrosty oznaczałem jako fala b Minute, a spadki jako c Minute, we Flat jako 2 Minor. Ta powinna zejść w okolice dołka fali a Minute, lub delikatnie go przekroczyć:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu "Kryptowaluty" ponownie Bitcoin (BTC.V), gdzie kontynuowany jest TR jako fala 4 Minor. W takim układzie powinna być już kreślona fala e Minute. Ma miejsce do dołka fali c Minute. Niższe zejście zaneguje formację trójkąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu "Waluty" tym razem Jenot czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem falę c Minute, z zasięgiem c=a. Jeszcze troszkę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" wykres SILVER, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem impuls wzrostowy 1 Minuette w iii Minute. Impuls jakiś jest, ale czy w iii Minute? Niestety o walorze zrobiło się bardzo głośno, z uwagi na przewidywany short squeeze. Taki się pewnie wydarzy, ale raczej nie przy akompaniamencie mass mediów. Prędzej w ciszy, gdy publika będzie zajęta czym innym, niż bicie Wall Street przez Main Street. Takie zagrożenie widzę dla niewątpliwe byczych oznaczeń falowych. Do tego na GOLD nie ma mowy o impulsie wzrostowym, a oba te walory są mocno skorelowane dodatnio:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz