Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 09’2021.
2021-02-21 20:59

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn." wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem wyjście z trójkąta 4 Minuette górą i wykreślenie fali 5 Minuette w i Minute. Po tej fali powinna pojawić się większa korekta ii Minute, która jest obecnie w budowie. Typowo powinna jeszcze zejść w dół, ale czy obecna faza rynku pozwoli na dodatkowe wychłodzenie, trudno powiedzieć:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wykończenie fali 5 Minuette w i Minute, a następnie korektę ii Minute. Fala ta jest w budowie i typowo powinna jeszcze zejść w dół. Na razie idzie to dość opornie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu "Kryptowaluty" ponownie BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem zakończenie korekty horyzontalnej 4 Minuette i wyjście górą jako fala 5 Minuette w iii Minute. Fala ta jest nadal w budowie, ale powinna się już kończyć. Jej pięciofalowa struktura jest kompletna, choć może być wydłużona do 9 lub 13 podfal:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem zakończenie korekty iv Minute, w formie trójkąta, a następnie wyjście górą, jako fala v Minute w A Minor w (5) Int. Fala ta powinna jeszcze być kontynuowana przez czas jakiś. Zasięgi są sporo wyżej:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w impulsie wzrostowym stopnia Minor. Fala ta jest w budowie, ale hiperboliczne, pionowe wzrosty wyglądają już na podfalę 5 Minuette w v Minute, a nie 1 Minuette. Do wyznaczonego zasięgu jednak jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz