Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 10’2021.
2021-02-28 20:11

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn." wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem korektę ii Minute w impulsie wzrostowym. Fale drugie w impulsie zwykle znoszą od 50% do 62% jedynki. Obecnie pierwszy z tych zasięgów jest już osiągnięty, więc można wyglądać fali trzeciej. Ewentualne zejście poniżej zniesienia 62% wydatnie zmniejszy prawdopodobieństwo układu:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem również korektę ii Minute, z tym że tu w formie Flat, z uwagi na brak impulsu w fali a Minuette. Fala b Minuette poprawiła maksima, co jest dopuszczalne w korekcie płaskiej, a obecnie powinna być już kreślona fala c Minuette. Powinna zejść przynajmniej w okolice dołka fali a Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu "Kryptowaluty" tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem zakończenie fali (b) we Flat i rozpoczęcie fali (c) Int. Fala ta powinna zejść przynajmniej w okolice dołka fali (a) Int.  Jeśli układ zostanie zrealizowany, to będzie płacz wśród posiadaczy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu "Waluty" tym razem Kabel czyli para GBP/USD, gdzie długookresowy trójkąt jako fala (4) Int. W trójkącie tym prognozowałem zakończenie fali C Minor i początek D Minor. Fala ta powinna znieść ok. 78% fali C Minor. Tu więc szykuje się średnioterminowa zmiana trendu, a w zasadzie powrót do długookresowego kierunku. Potwierdzeniem będzie wyjście z kanału wzrostowego dołem:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F. Tym razem jednak w nieco dłuższym ujęciu, które pozwoli zobaczyć całą koncepcję. Wg mnie od szczytu w 2006 roku kurs porusza się w długookresowym trójkącie. W formacji tej obecnie powinna być kończona fala (d) Int. i pojawić się spadkowa (e) Int. Fala ta powinna zejść w okolice dolnej bandy trójkąta. Samo zakończenie fali (d) Int. musi jeszcze zostać potwierdzone impulsem spadkowym przynajmniej stopnia Minute. Na razie mamy zejście o stopień niższe:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz