Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17’2021.
2021-04-18 21:38

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn." ponownie wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem falę v Minute w 3 Minor, z zasięgiem w okolicach 4140 pkt. Tam znajdował się klaster ekspancji Fibonacciego z różnych fal oraz pierwszy typowy zasięg dla fali v Minute - 0.62%xi. Rynek okazał się mocniejszy i pomaszerował ku równości fal v=i Minute. Równość ta została osiągnięta w piątek, więc zakładam zakończenie fali v Minute oraz całej fali 3 Minor i rozpoczęcie korekty 4 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty  na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem falę v Minute w 5 Minor, z zasięgiem na poziomie 15600 pkt. Zasięg ten został niemal osiągnięty. Możliwe, że zostanie dokręcony w poniedziałek, choć nie jest to konieczne, gdyż struktura fali v Minute wydaje się kompletna:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu "Kryptowaluty" tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Minor, z zasięgiem w okolicach 48 USD. Fala ta jest kreślona, a w weekend rozgrywał się mały dramacik, związany z falą iv Minute. Pod koniec niedzieli sytuacja wydaje się opanowana przez byki. Przynajmniej na tym walorze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem wykreślenie wzrostowej fali iii Sub-Minuette w 1 Minuette. Fala ta została wykreślona, a obecnie jest korygowaną falą iv Sub:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem trójfalowe wzrosty jako fala b Minute. W zeszłym tygodniu prognoza dotyczyła wykończeni układu, a więc wykreślenia wzrostowej fali c Minuette. Fala ta została wykreślona, a tym samym fala b Minute jest kompletna:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz