Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 42 2021.
2021-10-10 22:08

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” pokazuję wykres kontraktów na Nasdaq100, czyli NQ.F, gdzie zakładałem zakończenie fali (a) Intermediate początek wzrostowej fali (b) Intermediate, większej korekty w postaci trójkąta lub flat. To na razie jest nie do stwierdzenia. Co do samej realizacji prognozy, to kreślona jest wg mnie fala A Minor, najpewniej w postaci impulsu wzrostowego, czyli cała fala (b) Int. będzie prawdopodobnie zigzagiem o strukturze 5-3-5. Sama fala A Minor w (b) Int. nie jest jeszcze zakończona. Powinna pojawić się jeszcze jedna fala wzrostowa:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie kontrakty  na WIG20, czyli FW20, gdzie zanegowano trójkąt jako fala 4 Minor. Może tu jeszcze powstać korekta płaska, z falą b Minute zwiedzającą maksima i falą c schodzącą w okolice dołka fali a Minute. W takim układzie powinna więc pojawić się jeszcze spadkowa fala c Minute w 4 Minor. Jeśli się nie pojawi, to trzeba będzie zakładać już falę 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem wykreślenie fali c Minute w zigzagu B Minor, z zasięgiem c=a. Fala c Minute jest w budowie. Do zasięgu jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Jenot czyli para JPY/USD, gdzie zakładałem wzrostową falę iii Minute w impulsie wzrostowym stopnia Minor. W tygodniu pokazałem na fanpage’u na FB możliwość formacji cup&handle na tej parze. Bardzo silny, byczy układ. Na razie jest realizowany, ale jeśli to ta formacja i trójka w impulsie, to jeszcze zdecydowanie nie koniec:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem SILVER denominowane w USD, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali CY Minor w korekcie spadkowej stopnia Intermediate i początek impulsu wzrostowego (1) Int., a w nim fali i Minute w 1 Minor. Na razie widać jakieś zalążki realizacji, ale za wcześnie by oceniać trafność prognozy. Będziemy się przypatrywać metalom szlachetnym, gdyż na GOLD również powinien zakończyć się układ korekcyjny:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), COPX (copper miners), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS3. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz