Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 47 2021.
2021-11-14 22:03

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na SP500, czyli ES.F, gdzie prognozowałem korektę iv Minute w impulsie wzrostowym. Korekta została zainicjowana, ale powinna jeszcze zostać przedłużona w czasie i/lub zasięgu. Typowo powinna znieść całą ostatnią falę wzrostową w iii Minute, ale rynek może również korygować czasem i wtedy pojawi się układ horyzontalny, na przykład trójkąt:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty  na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem falę trzecią w impulsie spadkowym. Fala ta została zainicjowana, ale wydaje się niewykończona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie wykresy BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem falę 5 Minor w impulsie wzrostowym. Na razie mamy jakieś wybicie na nowe maksima, ale do zasięgu 5=1 jeszcze dużo brakuje. Wybicie mogło być dopiero falą i Minute w 5 Minor, albo całą słabą falą 5 Minor. Raczej to pierwsze, ale zejście poniżej 4 Minor potwierdzi zakończenie impulsu wzrostowego:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Edek czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem spadkową trójkę  w impulsie spadkowym. Fala ta została wykreślona, ale do zakończenie impulsu  spadkowego brakuje jeszcze fali piątej:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” powracamy do  GOLD $, czyli XAU/USD, które po wyjściu z prezentowanego 2 tyg. temu klina, nabiera rozpędu i zaczyna ponownie błyszczeć. Tu zakładałem falę trzecią w impulsie wzrostowym, która jest budowana. Na #2 pokazałem maksymalny zasięg dla fali 5 Minuette, która nie może być dłuższa od 3 Minuette, ale przypominam, że fale trzecie bywają często rozszerzane, więc na pięciu falach może się nie zakończyc:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), COPX (copper miners), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz