Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 52 2021.
2021-12-19 18:08

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” ponownie kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem zakończenie fali wzrostowej i Minute w 3 Minor, a następnie korektę ii Minute. Fala ta jest w budowie i powinna zakończyć się na początku tygodnia. Kontynuacja spadków w drugiej części tygodnia będzie oznaczała budowę większej struktury korekcyjnej jako 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem rzadko pokazywane kontrakty na FTSE100, czyli X.F, gdzie zakładałem zakończenie fali B Minor i wykreślenie spadkowej C Minor w (4) Int. W zależności od jej końcowej struktury będzie tu można oznaczyć korektę płaską bądź trójkąt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy BITCOIN (BTC.V), gdzie kończy się fala 3 Minor w impulsie spadkowym i powinna zacząć się korekta 4 Minor. Jeśli tak, to czeka nas mały bałagan falowy, jaki zwykle tworzą fale czwarte w impulsie. Odradzam zabawę na tym walorze w krótkim terminie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Loonie, czyli para CAD/USD, gdzie zakładałem wzrostową trójkę Minute. Fala ta jest w budowie i powinna wyjść na nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na  CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładam ED jako fala C Minor, a w nim falę v Minute. Fala ta powinna poprawić szczyt fali iii Minute i już to zrobiła. Tym samym klin można uznać za wypełniony, choć do górnej bandy jest jeszcze spory kawałek. Fala v Minute może być zatem jeszcze kontynuowana, ale każde zejście poniżej dołka fali b Minuette w v Minute będzie oznaczał zakończenie fali C Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), COPX (copper miners), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS3. W przyszły weekend notki nie będzie, a więc już teraz składam Wszystkim Czytelnikom życzenia Zdrowych i Pogodnych Świąt.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz