Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 05 2022.
2022-01-23 22:46

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem zakończenie korekty (4) Intermediate w impulsie wzrostowym i falę (5) Int. Niestety nie zawsze idzie zgodnie z prognozą i na razie z fali (5) Int nici. Nadal jednak można rozważać trójkąt jako fala (4) Int. Będzie on poprawny do momentu zejścia fali E Minor poniżej C Minor. Jeśli formacja się utrzyma, to będzie to bez wątpienia czwórka w impulsie, poprzedzająca wzrostową piątkę. Problem w tym, że podobny układ na SP500 został zanegowany. Tam trzeba rozważać Flat jako (4) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na FTSE, czyli X.F, gdzie zakładałem  zakończenie korekty wzrostowej i zejścia spadkowe, które powinno znieść całą korekcyjną falę wzrostową. Dlaczego korekcyjną? Ano dlatego, że trójfalową, z trójkątem po środku. Trójkąty nie powstają jako fale drugie, więc musiała to być fala b w Zigzagu. Zigzagi powinny być zniesione w całości przez falę zgodną z trendem głównym. Wyjątkiem są korekty złożone z dwóch lub trzech Zigzagów. To jednak rzadkość:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy CHAINLINK(LINK.V), gdzie zakładałem zakończenie korekty (2) Intermediate i początek spadkowej fali (3) Int. Początkowo ruchy spadkowe oznaczałem stopniem Minute, ale sanki tak przyspieszyły, ze trzeba było zwiększyć stopień fal do Minor. Kierunek się zgadza:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie przez długi czas byłem bykiem, ale ostatnio coś się zacięło i wzrosty okazały się trójfalowe. Jeśli tak, to korekcyjne w charakterze, a dominującym trendem, w krótkim okresie, jest trend spadkowy. Taki układ wymagał więc wyrysowania spadkowej fali c Minute i taka się najpewniej rysuje:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  SILVER, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem wzrostową trójkę Sub-Minuette. Dość odważnie, gdyż fala i Sub. miała formę klina początkowego. To rzadka formacja, która rozpoczyna nie więcej niż 8% impulsów. To trochę mało, by kłaść kasę na stół za takim rozwiązaniem. Tym razem jednak miałem nosa:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz