Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 08 2022.
2022-02-13 21:44

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” ponownie kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w impulsie 1 Minor. Typowo fala ta powinna być równa jedynce, lub wejść z nią w relację Fibo 61.8%, ew. 161.8%. W tym wypadku było 61.8%. Obecnie kreślona jest fala 2 Minor, która nie może znieść całej jedynki by układ był poprawny formalnie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie zakładałem zakończenie fali i Minute i wykreślenie korekty ii Minute. Ta druga jest w budowie lub była bardzo słaba i już się zakończyła. Statystycznie powinna jeszcze podejść w górę i znieść od 50% do 62% jedynki, ale otoczenie geopolitycznie jest jakie jest:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem wzrosty w ramach fali (b) Intermediate. Korekta ta powinna znieść przynajmniej całą falę 5 Minor w (a) Int. , więc powinna jeszcze być kontynuowana. Wg mnie kreślona jest dopiero podfala B Minor w (b) Int., a po jej zakończeniu powinna pojawić się jeszcze fala C Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem LOONIE, czyli para CAD/USD, gdzie zidentyfikowałem trójkąt z opcją wyjścia górą. Czy będzie to czwórka w impulsie, czy fala x w układzie złożonym, zależeć będzie od jej zakończenia, które musi wypaść powyżej szczytu fali i Minute w przypadku impulsu. Inaczej będzie zachodzenie czwórki na jedynkę, co jest złamaniem jednej z elliotowskich reguł dla impulsu:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem wzrosty w ramach fali 3 Minuette. Z początku były niemrawe i nie potwierdzały fali trzeciej, ale już koniec tygodnia przyniósł jakościową zmianę. Tu niestety trzeba się przepychać z bankami bulionowymi, które mają krótką pozycję netto (choć już mocno zredukowaną), ale jeśli geopolityka pozwoli, to wylecą z siodełka:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz