Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 09 2022.
2022-02-20 20:45

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” nadal obserujemy kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali 2 Minor, a po jej zakończeniu wzrostowej 3 Minor. Niestety, po pierwszej spadkowej trójce abc Minute pojawiła się wzrostowa fala , ale to nie była 3 Minor. Geopolityka nie pozwoliła na takie podniesienie sentymentu i pojawiła się tylko fala  x Minute w złożonej korekcie wxy jako 2 Minor. Teraz powinna pojawić się właściwa wzrostowa 3 Minor, ale na chwilę obecną bliżej będzie do negacji oznaczenia (nowych minimów), niż silnych wzrostów w ramach 3 trójki w impulsie. Powodem rzez jasna jest znowu geopolityka. Negacja układu powinna zacząć się od luki bessy, tworzącej „recognition point”, która powinna pozostać niezakryta na jednej sesji. Jeśli taka się pojawi, to do gry wejdzie układ alternatywny, który jest dostępny w serwisie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem kreślenie fali 5 Minuette w klinie v Minute. Jako że to klin, więc ruch zgodnie z kierunkiem trendu powinien być trójfalowy, a nie pięciofalowy, jak w klasycznym impulsie. Zakładałem więc podfalę c Sub-Minuette w 5 Minuette. Byki może by i chciały, ale otoczenie nie bardzo pozwala. Na razie, po niewielkim odbiciu, widać niezdecydowanie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy ETHEREUM (ETH.V), gdzie zakładałem sanki w ramach piątej fali w impulsie spadkowym. Zasięg 5=1 w grze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem wzrostową falę (c) Intermediate w klinie 5 Primary. Na razie mamy wykreślone fale i i ii Minute w 1 Minor w (c) Int., oraz iii Minute w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem wzrosty w ramach fali 3 Minuette, a w niej korektę ii Sub-Minuette. Korekta została wykreślona, a obecnie kreślona jest trójka w trójce. Złożenie fal trzecich to silny ruch wzrostowy. Jeńców nie biorą w tym czasie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz