Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13 2022.
2022-03-20 20:21

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Przepraszam za brak notki w zeszłym tygodniu. Z wiadomych powodów miałem wiele innych zajęć.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem pokazuję wykres kontraktów na SP500, czyli ES.F, w większym interwale czasowym niż zwykle (1h). Powodem jest zanegowanie poprzednich układów niedźwiedzich na indeksach w USA, zakładających korektę typu Flat, z wydłużoną falą (c) Int. No może nie zanegowaniu, ale po piątkowej sesji są one mało prawdopodobne. Jest jakaś niewielka szansa, że było to wyciąganie rynku na 3 wiedźmy, ale zostawmy to. Obecnie na wykresach lepiej wygląda układ, w którym mamy osiągnięte przynajmniej krótkoterminowe dno jako fala (a) Int. Sytuacja w otoczeniu jest jednak daleka od stabilnej więc w takiej sytuacji najczęściej kreślony jest trójkąt. W takim wypadku kreślona byłaby fala (b) Int, z zasięgiem teoretycznym na 78% zniesieniu fali (a) Int. Po jej wykreśleniu powinny pojawić się gasnące oscylacje jako (c), (d) i (e) Int. Obecnie taki układ jest preferowany:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie kontrakty na DAX, czyli DY.F, również na interwale 1h, gdzie trójkąt jest układem preferowanym od dłuższego czasu. Dlaczego tu tak, a w Stanach miałem FL? Głębokość zejścia na DAX była o wiele większa niż na indeksach w USA, więc zakładałem tam pogłębienie, a tu obronę runku. Przez pewien czas to się realizowało, ale w piątek przestało. Wracając do DY.F, zakładam falę B Minor z teoretycznym zasięgiem na 78% zniesieniu fali A Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem formację trójkąta, a w niej wzrostową falę E Minor. Fala ta jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem para USD/JPY, gdzie zakładałem falę (c) Int. z zasięgiem w okolicach 119 jpy. Zasięg został osiągnięty:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  GOLD USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem spadkową falę c Minuette w ii Minute, z zasięgiem c=a. Fala ta została wykreślona, zasięg zrealizowany. Obecnie ważą się losy oznaczeń, bowiem jeśli z Zigzaga ii Minute zrobi się spadkowy impuls, to będzie to oznaczało zmianę trendu w krótkim terminie na spadkowy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz