Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 21 2022.
2022-05-16 00:08

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem wykres kontraktów na SP500, czyli ES.F, gdzie zakładałem kreślenie fali (c) Int. w korekcie typu Flat. Zwykle taka fala kończy się w okolicach 162% ekspancji fali (a) Int. Do tego jeszcze trochę brakuje, ale tu jedna uwaga. Falę (a) Int, można również rozpisać impulsowo, wtedy struktura (a)(b)(c) Int. byłaby Zigzagiem, a w Zigzagach najczęściej spotykaną proporcją jest równość fal (c)=(a). Taka równość została już osiągnięta, więc jeśli mamy do czynienia z Zigzagiem, to korekta może być zakończona:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na FTSE100, czyli X.F, gdzie zakładałem również kreślenie fali c w 2 Minor. Fale drugie w impulsie znoszą zwykle od 50% do 62% fali pierwszej, stąd zasię dla c Minute na 50% zniesieniu jedynki. Nawet udało się wcelować:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy BITCOIN (BTC.V) w długim okresie. Układ niedźwiedzi, który preferuję zakłada kreślenie Zigzaga (a)(b)(c) jako 2 Primary. Jako że Zigzag, to zasięg dla (c) int. to równość z falą (a) Int. :

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem para GBP/USD również w dłuższym okresie. Tu od bodaj 3 lat zakładam kreślenie fali (4) Int. w formie trójkąta. Wykres pierwszy to kwiecień zeszłego roku, gdy zakładałem zakończenie fali C Minor i początek D Minor. Mamy maj 2022 i powoli trzeba się gotować do zakończenia fali D Minor i wykreślenia E Minor: Do typowego zasięgu dla D Minor jeszcze trochę brakuje, ale niewiele:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładam trójkąt jako fala (4) Int. W zeszłym tygodniu była szansa na wybicie, ale napisałem, że coś mi pachnie rozwiązaniem alternatywnym, opisanym na wykresie notacją z altem. Ten właśnie układ został rozegrany. Obecnie jest szansa na właściwe wybicie jako fala (5) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz