Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 22 2022.
2022-05-22 19:56

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” kontynuacja obserwacji kontraktów na SP500, czyli ES.F, gdzie zakładałem kreślenie fali (c) Int. w korekcie typu Flat. Wykres na interwale 1h, żeby zobaczyć całość formacji. Zwykle taka fala kończy się w okolicach 162% ekspancji fali (a) Int. To co jest nowego, to to, że w fali (c) Int, mamy zachodzenie 4 Minor na 1 Minor, co oznacza, że fala (c) Int. jest klinem kończącym. Do tego formalnie wypełnionym, gdyż ostatnia fala spadkowa poprawiła minima. To nie oznacza jednak, że zasięg 162% x (a) nie zostanie osiągnięty. Na razie bowiem nie ma sygnałów zakończenia fali (c) Int. Takim sygnałem będzie wyjście z klina górą:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie zakładałem zakończenie impulsu spadkowego i wykreślenie przynajmniej korekty wzrostowej tego samego stopnia. Na wykresie są to fale 1 i 2 Minor. Korekta 2 Minor jest w budowie. Powinna składać się przynajmniej z trzech podfal stopnia Minute. Na razie mamy a i b Minute, a c jest co najwyżej w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem coś na pocieszenie dla byków, a mianowicie wykresy CHAINLINK(LINK.V) w średnim okresie, gdzie mamy potencjalnie byczą formację odwrócenia w postaci klina kończącego, jako fala C Primary. Klin jest wypełniony formalnie, tj. fala (5) Int. zeszła poniżej (3) Int. Do jego potwierdzenia jest jednak konieczne wyjście z niego górą, do czego jeszcze sporo brakuje. Na razie to tylko potencjalna formacja:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  ponownie para GBP/USD ale tym razem na interwale 10 min. Tu pokazuję możliwość zakończenia fali D Minor i rozpoczęcia E Minor w trójkącie (4) Intermediate. Cała formacja, w dłuższym okresie, jest pokazana w notce z zeszłego tygodnia:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie, przypomnę, zakładam trójkąt jako fala (4) Int., z opcją wyjścia górą jako fala (5) Int. Byki podejmują próby wybicia, ale na razie sprawa zakończenia fali (4) Int. jest nadal otwarta. Dopiero wyjście ponad szczyt fali B Minor potwierdzi falę (5) Int. Do tego czasu ciągle może być kreślona fala D Minor, a więc kontynuacja fali (4) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz