Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 23 2022.
2022-05-29 21:23

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na NQ100, czyli NQ.F, gdzie zwracałem uwagę na równość fal spadkowych (c)=(a), co jest typową zależnością w Zigzgau. Może to kończyć korektę spadkową, albo pojawić się może dość solidne odbicie wzrostowe jako fala (x)  w układzie złożonym z dwóch układów korekcyjnych. Może również powstać impuls spadkowy, ale to najmniej prawdopodobne, gdyż w impulsie fala trzecia jest zwykle najdłuższa, a nie równa fali pierwszej. Relacja (c)=(a) wskazuje na Zigzaga, a wejście korekty wzrostowej w zakres fali (a) Int. zaneguje możliwość impulsu spadkowego:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na FTSE100, czyli X.F, gdzie zakładałem wzrostową trójkę w trójce. Kierunek się zgadza, ale dynamika ruchu pozostawia sporo do życzenia w kontekście złożenia fal trzecich. Nie mam pewności czy oznaczenie będzie realizowane. Rynek musi zweryfikować:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie układ w dłuższym terminie, gdyż pary utknęły w boczniaku i nie ma co komentować. Tym razem LITECOIN (LTC.V) w średnim okresie, gdzie również mamy potencjalnie byczą formację odwrócenia w postaci klina kończącego, jako fala C Minor. Tu jednak, w przeciwieństwie do LINK.V, pokazywanego w zeszłym tygodniu, brakuje chyba jeszcze jednego swinga jako fala iv Minute i całej spadkowej fali v Minute w C Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem para EUR/USD, gdzie zakładałem impuls wzrostowy i Sub-Minuette w 1 Minuette w i Minute. Impuls ten jest w budowie, a do jego zakończenia brakuje wykończenia fali 5 Sub-Sub-Minuette. Spadkowa kreska na interwale 10 min została przełamana, co potwierdza przynajmniej krótkoterminowy zwrot. Kompletny impuls wzrostowy potwierdzi zmianę trendu na wzrostowy:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” jeszcze raz wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F,  gdzie zbliżamy się do jakichś rozstrzygnięć, a mianowicie wyjście ponad szczyt fali B Minor potwierdzi falę (5) Intermediate (wyeliminuje możliwość fali D Minor w TR jako (4) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz