Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 24 2022.
2022-06-05 21:46

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładam impuls wzrostowy 1 Minor, a po drodze dwie korekty – 4 Minuette i iv Minute. Być może obie się skumulowały na jednym poziomie. W takim wypadku, wyjście z horyzontu górą będzie falą v Minute w 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem również impuls wzrostowy, ale C Minor.  Tu, oprócz Elliotta, można również oznaczyć klasyczną formację ORGR , z zasięgiem w okolicach 15300 pkt. Na tym poziomie szukałbym korekty iv Minute w C Minor. Po drodze, w okolicach 14800 pkt. zakładałem korektę niższego stopnia – 4 Minuette. Ta jest w budowie, bądź już się zakończyła. Fala iii Minute w C Minor musi jeszcze być kontynuowana przynajmniej jedną falą wzrostową 5 Minuette w iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V) gdzie zakładałem wykończenie fali iv Minute w impulsie spadkowym, w okolicach spadkowej kreski, a następnie powrót do spadków jako fala v Minute. Potwierdzeniem będą nowe minima. Na razie mamy tylko zwrot spod spadkowej kreski, ale nowych minimów jeszcze nie ma:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem para GBP/USD, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego 1 Minuette i wykreślenie korekty 2 Minuette w impulsie wzrostowym wyższego rzędu a Minute w E Minor. Na wyczerpywanie się potencjału wzrostowego w krótkim terminie wskazywał również klin kończący. Wyjście dołem z tego klina potwierdziło korektę 2 Minuette. Ta jest w budowie. Nowe maksima potwierdzą fale 3 Minuette w a Minute w E Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F,  gdzie zakładałem falę B Minor w Zigzagu spadkowym ABC Minor. Fale B w Zigzagach znoszą najczęściej od 38% do 50% fali A. Na tym drugim poziomie wyznaczyłem zasięg dla B Minor. Zasięg został osiągnięty. Potwierdzeniem fali C Minor będzie przełamanie wzrostowej kreski:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz