Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 25 2022.
2022-06-12 22:37

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na NQ100, czyli NQ.F, gdzie zakładałem zakończenie impulsu 1 Minor i korektę 2 Minor. Niestety nie doceniłem słabości byków i zakładałem jedynie zniesienie fali v Minute w 1 Minor przez dwójkę. Okazuje się że ta zniosła ponad 62% fali pierwszej i obecnie byki muszą bronić się przed negacją impulsu. Istnieje bowiem możliwość, że ten impuls tworzy wraz z poprzednią falką wzrostową strukturę typu Flat, z impulsową falą C, a więc korektę w spadkach. Jeśli tak jest, to nowe minima są nieuchronne. Poniedziałek będzie ważny dla oznaczenia byczego:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F. W Eurolandzie mam niedźwiedzie nastawienie, może poza FTSE. Na CAC40 zakładałem na przykład spadkową falę piątą w klinie kończącym jako C Minor. Fala ta musi poprawić minima, aby klin uznać za wypełniony. Zejście jednak może być sporo głębsze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie BITCOIN (BTC.V), który zadaje się realizować prognozę o kreśleniu fali v Minute w impulsie spadkowym. Potwierdzeniem będą nowe minima. Typowe zasięgi to v=62%xi i równość v=i:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem korektę wzrostową ii Minute w impulsie spadkowym. Typowe zniesienia dla dwójek w impulsie do zakres od 50% do 62% jedynki. Początkowo walor korygował czasem, poruszając się w horyzoncie, dlatego uznałem, że spadkowa kreska będzie wystarczającą granicą korekty. Rynek jednak się rozkręcił i podąża ku typowym zasięgom. Do 50% jeszcze kapkę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F,  gdyż na tym walorze gracze zafundowali sobie ładny rollercoaster. Dla eliotowców takie figury jak korekta typu irregular flat niespodzianką nie są, że odeślę do wykresów z zeszłego tygodnia. Trzymając się teorii tego typu korekt, fala C Minor powinna zejść w okolice dołka fali A Minor, a idealnie minimalnie go przekroczyć:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM< Wstecz