Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 26 2022.
2022-06-19 22:52

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na SP500, czyli ES.F, gdzie zanegowano preferowany układ byczy, który zakładał zakończenie korekty spadkowej na jednej trójce (a)(b)(c) Int. Zejście na nowe minima po odbiciu zanegowało taką hipotezę. W związku z tym do gry wszedł układ niedźwiedzi, zakładający układ złożony (w)(x)(y), a ostatnie odbicie trzeba oznaczyć jako fala (x) Int. Spadek od jej szczytu to fala (y) Int. Jeśli chodzi o zasięgi, to mamy tutaj podobne zależności do Zigzaga, a więc (y)=62%x(w) oraz równość (y)=(w). Do tej pierwszej rynek ma już bardzo niewiele. Ta druga wypada na poziomie 3174 pkt. Tu jedna uwaga. Na pierwszym wykresie zasięg (y)=(w) jest pokazany błędnie. Początkowo zakładałem falę (x) do spadkowej kreski. Okazała się dużo słabsza, ale pomiar pozostał na wykresie. Teraz już tego zmienić nie mogłem bo to obrazek:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie kontrakty na CAC40, czyli MX.F., gdzie zakładałem spadkową falę piątą w klinie kończącym jako C Minor.  Fala ta zeszła już poniżej dołka fali iii Minute, więc klin jest wypełniony, ale do dolnej bandy jeszcze sporo brakuje. Spadek nie musi tam dotrzeć. Może wystarczyć DB z dołkiem fali A Minor.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem falę C Minor w (5) Int. w klinie kończącym. Tu mamy wyrównane minima co może kończyć falę (5) Int., ale podbicie od dołka było korekcyjne więc pewnie pojawi się kolejny impuls spadkowy. Całość w ramach fali (5) Int. trzeba będzie więc rozpisać jako podwójny Zigzag WXY Minor. Zasięg teoretyczny dla fali (5) Int. w tym klinie (162% ekspancja fali (1)) wypada na poziomie 3.80 USD, a więc sporo niżej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Jenot czyli para USD/JPY, gdzie może być ciekawie, gdyż mamy wyznaczony maksymalny zasięg dla fali 5 Minor w impulsie wzrostowym, która w tym wypadku nie może być dłuższa od fali 3 Minor. Zakładałem zwrot z poziomu ok. 135 jpy i taki się pojawił. Problem w tym, że jest niemal zanegowany. Może to być fala druga w impulsie spadkowym, ale jak wyjdzie na nowe maksima, a w szczególności przekroczy poziom 136.3 jpy, to układ zostanie zanegowany. Spadek poniżej dołka fali i Minute natomiast potwierdzi zmianę trendu na spadkowy:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem trochę zapomniane kontrakty na SOYABEANS, czyli ZS.F,  gdzie szukałem szczytu fali 5 Minor i chyba jakiś znalazłem. Potwierdzeniem zwrotu będzie dalszy spadek poniżej dołka fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz