Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 27 2022.
2022-06-27 15:28

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na NASDAQ100, czyli NQ.F, gdzie zakładałem zakończenie Zigzaga spadkowego stopnia Intermediate i zmianę kierunku na wzrostowy. Obecnie najistotniejszym pytaniem, na jakie musi odpowiedzieć rynek, jest to, czy na korekcyjnym Zigzagu spadki się zakończą, czy zrobi się z niego impuls spadkowy, który potwierdzi zmianę trendu na spadkowy w dłuższym terminie. W tym drugim przypadku obecnie kreślone odbicie byłoby falą (4) Int. w impulsie spadkowym stopnia Primary. A to już grubo:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F., gdzie zakładałem zakończenie spadkowej fali b Minute we Flat jako B Minor, w trójkącie stopnia Intermediate i wykreślenie wzrostowej fali c Minute. Cała fala B Minor powinna znieść 78% fali A Minor. Na razie nie wiem czy sama c Minute w B Minor tam dotrze (wydłużona Flat), czy będzie tworzony układ złożony z dwóch trójek abc Minute, jako wxy. Zobaczymy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V), gdzie zakończenie fali (c) Int. na równości (c)=(a) i zwrot na północ. Zasięg został zrealizowany w punkt. Co do trwałości odbicia, to na razie nie ma impulsu wzrostowego, ale taki wciąż może się pojawić:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem zakończenie fali 2 Minor w (c) Int. i rozpoczęcie spadkowej 3 Minor. Jeśli układ ma być realizowany, to spadek musi być kontynuowany dużo poniżej dołka fali 1 Minor. Na razie mamy niewielki spadkowy ząbek:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem kontrakty na CORN, czyli ZC.F,  gdzie zakładałem zakończenie fali 2 Minor w (c) Int. i początek spadkowej 3 Minor w (c) Int. Fale C traktujemy jako fale trzecie, więc w istocie miał być to ruch o dynamice złożenia fal trzecich. Na razie taki jest:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz