Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 28 2022.
2022-07-04 01:16

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem kreślenie fali 3 Minor w impulsie wzrostowym. Na to wskazywała dynamika ruchu. Niestety fala ta okazała się wydłużoną podfalą v Minute w 1 Minor, po której nastąpiła dość głęboka korekta jako fala 2 Minor. Głębokość korekty jest uzasadniona, gdyż wydłużone fale piąte są zawsze znoszone w całości przez korekty wyższego rzędu. Tak jest i tym razem. Fala 2 Minor zeszła do dołków fali iv Minute w 1 Minor i tu powinna się zakończyć. Ciągle widzę możliwość pojawienia się wzrostowej fali 3 Minor w impulsie wzrostowym:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F., gdzie zakładałem zakończenie wzrostowej fali b Minuette w Zigzagu abc jako fala v Minute w klinie kończącym C Minor. Fala b Minuette w istocie została zakończona i kreślona jest już fala c Minuette w v Minute. Pytaniem pozostaje zasięg. Najbardziej byczy ogląd to jej zakończenie na DB, tym samym zakończenie fali v Minute i wyjście z klina C Minor górą. Typowy dla Zigzaga zasięg, c=a, jest jednak sporo niżej. Klin jest jednak już wypełniony, gdyż fala v Minute zeszła poniżej dołka fali iii Minute, więc może się zakończyć. Z zasady typuję najczęściej spotykane rozwiązana, w tym wypadku c=a, ale uczulam, że może być niespodzianka:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (LTC.V), gdzie zakładałem wykreślenie fali ii Sub-Minuette w formie Flat, a następnie wzrostową falę iii Sub. Na razie zrealizowana jest pierwsza część prognozy, a więc wykończenie fali ii Sub-Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Jenot, czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem klin kończący z zasięgiem dla fali (5) Intermediate na równości z falą (1) Int. Zasięg został zrealizowany w punkt, a następnie kurs zawrócił i wyszedł z klina dołem. Obecnie byki próbują utrzymać wzrostową linię trendu, ale jeśli formacja ma się zrealizować, to spadek powinien dotrzeć co najmniej do podstawy klina:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem  SILVER denominowane w USD, czyli XAG/USD,  gdzie rozpatruję średnioterminowy klin kończący jako fala C Minor, a w nim kreślenie fali v Minute. Fala ta powinna zejść w okolice 18 USD. Póki co jest na dobrej drodze do realizacji prognozy.

PS. Fale spadkowe oznaczam trójkami (abc), gdyż są to fale wewnętrzne w klinie, a tam występują Zigzgi i jego wielokrotności:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Jest to ostatnia notka przed przerwą wakacyjną. Na następne zapraszam we wrześniu. Analizy w serwisie będą publikowane normalnie.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz