Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 42 2022.
2022-10-09 21:09

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks SP500, gdzie zakładałem wykreślenie fali CY Minor w (a) Int. Niestety, mimo podbicia wzrostowego, na razie fala ta nie wygląda na zakończoną. Najpewniej kreślony jest dopiero TR jako fala iv Minute w CY Minor w (a) Int. :

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE100, gdzie zakładałem wykończenie fali CY Minor w (4) Int. i początek fali wzrostowej (5) Int. Odbicie jest. Nawet wygląda na impulsowe, ale wymaga kontynuacji, by potwierdzić hipotezę o fali (5) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

W komentarzach do poprzedniego wpisu dopytywano o pewne oznaczenie dla FW20. Tak, mam podobne, ale na razie nie preferuję. Jest to  dla mnie „doom’s day scenario”. Formalnie dopuszczalne, ale chcę wierzyć że się nie zmaterializuje. Jednak nie siedzę w głowie Putina. Jak będzie nuke strike, to się zrealizuje:

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LTC.V). Tu zakładam zakończenie fali 2 Minuette i początek 3 Minuette. Fala ta rozpoczęła się i jest w budowie. Jeśli to 2 Minuette to musi znacząco wyjść ponad szczyt 1 MInuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” Loonie, czyli para CAD/USD. Tu zakładałem zakończenie fali iv Minute i początek v Minute w C Minor. Fala iv Minute finalnie miała nieco inną strukturę niż zakładałem, ale mogła się już zakończyć i może być już kreślona fala v Minute. Na razie jednak impulsu wzrostowego nie ma. Jest Zigzag. Konieczna jest kontynuacja ruchu:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem kontrakty na Crude Light, czyli CL.F, która jest zdecydowanym wygranym mijającego tygodnia. Tu zakładałem wyjście z klina górą. które miało potwierdzić zakończenie korekty i początek nowej fali wzrostowej. Na razie wygląda to nieźle:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz