Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 44 2022.
2022-10-23 19:42

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks SP500, gdzie, podobnie jak na DJIA, zakładam wahania w trójkącie iv Minute w impulsie spadkowym. W zeszłym tygodniu były szanse na zakończenie fali c Minuette w tym trójkącie. Przynajmniej patrząc po zasięgach. Okazuje się jednak, że fala ta potrzebuje więcej czasu i jest kontynuowana. Ma miejsce do szczytu fali a Minuette. Zwykle jedna z fal w TR, c lub d, jest bardzo zagmatwana, dlatego gra na trójkątach jest obarczona dużym ryzykiem. Tak jest i tym razem. Tak czy siak w nadchodzącym tygodniu powinna pojawić się spadkowa fala d Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE100, gdzie również zakładałem wahania w trójkącie. W tym wypadku jako fala 4 Minor. Tu możliwe jest już kreślenie fali d Minute, choć kontynuacji c Minute wykluczyć nie można. Ta ma bowiem miejsce do szczytu fali a Minute. Dość powiedzieć, że trójkąty to niemal jedyne układy, gdzie można spotkać struktury potrójnie złożone:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (BTC.V). Tu zakładam wahania w fali iv Minute, a konkretnie drugą wzrostową trójkę abc Minuette jako y Minuette. Po tak długim horyzoncie wybicie powinno być mocne. Kwestią pozostaje kierunek. Mi bliżej do byków. Oprócz fal mamy bowiem coś na kształt Double Bottom:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” aktualizacja wykresu Kabla, czyli pary GBP/USD. Tu zakładałem falę a Minute w trójkącie 4 Minor, a w zasadzie jej kontynuację. Co prawda dotychczasowy zasięg dawał podstawy do stawiania hipotezy o jej zakończeniu, to  statystyki zniesień wskazywały o większych szansach na kontynuację. Najprawdopodobniej tak się stanie i zobaczymy nowe maksima fali a Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie kontrakty na Crude Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem zakończenie korekty 2 Minuette i wzrostową falę 3 Minuette. Możliwe, że widać jej początki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz