Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 47 2022.
2022-11-13 22:40

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks DJIA, gdzie, zakładałem kontynuację fali (b) Intermediate w średniookresowym trójkącie. Wyrysowane były fale A i B Minor. Do wyrysowania była fala C Minor, z zasięgiem na 78% zniesieniu fali (a) Intermediate. Fala ta jest w budowie. Zasięg w grze:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem niemiecki  DAX, gdzie zakładam falę piątą w klinie kończącym, stąd ruchy impulsowe w górę są oznaczane literami a nie cyframi. Zakładałem dokręcenie fali 5 Minuette w iii Minute w A Minor, a następnie korektę iv Minute w A Minor. Ta okazała się korektą pędzącą i obecnie może być już wykańczana fala A Minor. Jeśli tak jest, to powinna pojawić się korekta B Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (LTC.V), gdzie zakładałem zakończenie fali iv Minute i początek fali v Minute. Okazało się, ze fala iv Minute nie była Zigzagiem, a strukturą typu Flat. Może tu jeszcze powstać trójkąt, ale dalszy spadek będzie wskazywał na kreślenie już fali v Minute, z zasięgiem w okolicach 40 USD:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” Jenot, czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem spadkową falę D Primary w długookresowym trójkącie. Fala ta rozpoczęła się z przytupem:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładam spadkową falę (c) Intermadiate. Fala ta jest na początku tworzenia się, a powinna zejść co najmniej do ostatnich minimów:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz