Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 48 2022.
2022-11-20 21:12

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” kontynuacja obserwacji indeksu DJIA, gdzie, zakładałem kontynuację fali (b) Intermediate w średniookresowym trójkącie, a w niej zakładałem falę C Minor, z zasięgiem na 78% zniesieniu fali (a) Int. Fala ta jest kreślona, ale nie jest to klasyczny impuls, ale klin kończący, z uwagi na zachodzenie iv Minute na i Minute. W takim układzie, do wypełnienia formacji klina, brakuje jeszcze jednych nowych maksimów. Maksymalny zasięg dla v Minute pokazałem na drugim wykresie. Nie dociera on do ww. zniesienia, ale jest blisko:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładam wykończenie fali C Minor w (4) Intermediate w okolicach 1775 pkt. i początek fali (5) Int. Maks był parę punktów wyżej, ale to kosmetyka, a zwrot z wyznaczonego poziomu widać na drugim wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie LITECOIN (LTC.V), gdzie zakładałem  korekcyjną falę 2 Minuette w impulsie spadkowym v Minute. Fale drugie w impulsie typowo znoszą od 50% do 62% fali pierwszej. Sądziłem jednak, że w tym przypadku będzie słabsza. Owszem była na innych kryptowalutach, ale na LTC dotarła do typowego zasięgu. Przyznam, że nie wiem dlaczego Litecoin nagle ożył. Ostatnio mocniej zachowywał się Chainlink, ale to przeszłość. Tak czy siak obecnie zakładam spadkową falę 3 Minuette w v Minute, z zasięgiem co najmniej na ostatnich miniach:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie wykończenie fali iii Minute w okolicach 0.620, a następnie falę iv Minute w impulsie wzrostowym A Minor. Fala iii Minute dotarła do prognozowanego zasięgu, korekta iv Minute pojawiła się, a obecnie może być już kreślona fala v Minute w A Minor. Typowe zasięgi dla tej fali na wykresie 2:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładam spadkową falę (e) Intermadiate, w układzie złożonym WXY Minor. W zeszłym tygodniu prognozowałem zakończenie fali X Minor i początek Y Minor. Wszystko to w okolicach 4.00. Niestety o włos nie dokręcono zasięgu, ale fala Y Minor w (e) Int. rozpoczęła się:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz