Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 50 2022.
2022-12-04 22:20

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks SP500, gdzie, podobnie jak na DJIA, rozważam falę (b) Intermediate w średniookresowym trójkącie 4 Primary. Różnica jest jednak taka, że na DJIA kurs znajduje się już w niemal na typowym zniesieniu fali (a) Int., o tyle na SP500 do tego daleka droga. Tu mamy raptem 50% zniesienie. Jeśli więc ruch na tym indeksie ma dojść do 78% zniesienia, to będzie to najpewniej układ złożony, na na DJIA fala (b) zrobi nowe maksima, co w trójkątach się zdarza. W krótkim okresie zakładam dojście kursu do zasięgu fali C=A Minor, a potem korektę X Minor w (b) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie  FTSE100, który dotarł do wyznaczonego zasięgu dla fali i Minute, a teraz powinien zawrócić, kreśląc falę ii Minute. Fala ta powinna zejść minimum w okolice dołka fali 4 Minuette w i Minute. Może niżej. Typowy zakres zniesień dla dwójki w impulsie to zakres od 50% do 62% jedynki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V),  gdzie zakładałem korektę ii Sub-Minuette a następnie falę iii Sub-Minuette w 1 Minuette. Nowe maksima mamy, a więc fala iii Sub-Minuette jest w budowie. Typowo, zwłaszcza na crypto, powinna być rozszerzana. Takie też jest założenie na wykresie drugim:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Kiwi, czyli para  NZD/USD, gdzie zakładałem zasięg dla fali v Minute równy jedynce. Zasięg nie jest jeszcze osiągnięty, ale i struktura fali v Minute nie jest kompletna:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładam spadkową falę v Minute w 1 Minor. Na drugim wykresie pokazuje typowe zasięgi. Celuję w tę niższy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz