Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 51 2022.
2022-12-11 18:56

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie ciągle brakuje mi jednych minimów do zakończenia struktury korekcyjnej. Można, co prawda, na siłę próbować ją oznaczyć na początku listopada, ale byłaby to fala skrócona, co zdarza się dość rzadko. Poza tym ten indeks akurat słabował, a skrócone fale w spadkach świadczą o sile waloru. Dlatego wydaje mi się, że na tym indeksie zobaczymy jeszcze przynajmniej wyrównanie ostatnich minimów jako fala 5 Minor w (cy) Int. Możliwe, że fala ta już się rozpoczęła:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem CAC40, gdzie zakładałem zakończenie fali 5 Minuette w i Minute na którymś z typowych zasięgów. Częściej spotyka się 5=1, ale tym razem zrealizowano niższy 5=62%x1. Obecnie zakładam kreślenie fali ii Minute, która powinna zejść minimum w okolice dołka fali 4 Minuette w i Minute, a typowo znieść od 50% do 62% fali pierwszej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem trójkę w trójce w fali i Minute w 1 Minor. Na razie idzie to opornie i walor pozostaje w horyzoncie. Podobnie, z resztą, jak większość kryptowalut. Może w nowym roku to się zmieni? Zobaczymy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Jenot, czyli para  JPY/USD, gdzie zakładałem zakończenie impulsu spadkowego 1 Minor i początek korekty 2 Minor. Ta druga jest w budowie i nie wygląda na zakończoną:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres kontraktów na GOLD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem wzrostową trójkę w trójce w impulsie wzrostowym. Niestety, mimo zgodności kierunków, dynamika ruchu nie potwierdza złożenia fal trzecich. Fale więc trzeba rozpisać inaczej. Nowa propozycja na drugim wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz