Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 04 2023.
2023-01-22 21:30

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie mam nieco inne oznaczenia niż na pozostałych indeksach w USA. Krótkoterminowo zakładam impuls wzrostowy stopnia Intermediate, w którym zakładałem koniec fali 1 Minor i korektę 2 Minor. Ta mogła się już zakończyć, co potwierdzi znaczące wyjście ponad szczyt fali 1 Minor. Widać wyraźnie, że to co zostało najmocniej przecenione podczas ostatnich spadków (big tech.), obecnie najmocniej odbija:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem FTSE, gdzie zakładałem korektę 4 Minuette w iii Minute w 3 Minor. Korekta okazała się nieco dłuższa i głębsza, więc lepiej pasuje do korekty stopnia wyższego, a więc iv Minute w 3 Minor. Nowe maksima będą wskazywały na kreślenie fali v Minute w 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM(ETH.V), gdzie zakładałem korektę 4 Minuette w impulsie i Minute, a następnie wyjście górą jako fala 5 Minuette. Obecnie kreślona jest już właśnie ta fala. Dotarła ona do pierwszego typowego zasięgu, ale częściej rozgrywany jest ten wyższy – 5=1. Oba są pokazane na drugim wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie, czyli para  USD/CAD, gdzie zakładałem korekcyjną falę 4 Minuette w impulsie spadkowym cy Minute. Korekta została wykreślona, ale okazała się mocniejsza niż przewidywałem i spowodowała zachodzenie na falę 1 Minuette. W rezultacie impuls cy Minute stał się klinem kończącym, a raczej stanie się, w przypadku nowych minimów, które są konieczne do wypełnienia formacji:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres  kontraktów na CRUDE LIGHT (CL.F), gdzie oznaczenie falowe postuluje złożenie wzrostowych fal trzecich. Takie złożenie to silny i dynamiczny ruch kierunkowy. Jeśli taki się nie pojawi, to oznaczenie jest do modyfikacji. Potwierdzenie w nadchodzącym tygodniu, chyba że przedłużona zostanie korekta 2 Minuette w iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz