Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 06 2023.
2023-02-05 18:53

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” ponownie indeks NQ100, gdzie zakładałem korektę iv Minute w 3 Minor, a następnie kontynuację wzrostów jako fala v Minute w 3 Minor, z zasięgiem w okolicach 12900 pkt. Tam oczekiwałem korekty 4 Minor. Realizacja na drugim wykresie. W zasadzie w punkt:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE100, gdzie zakładałem zakończenie korekty iv Minute w 3 Minor, a następnie ruch wzrostowy w ramach fali v Minute. Taki ruch jest wykonywany. Teoretyczne zasięgi pokazuję na drugim wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zidentyfikowałem klin kończący jako fala c Minuette w e Minute w TR jako 4 Minor. Klin jest w budowie. Obecnie ma postać megafonu. Do wypełnienia formacji brakuje jednego poprawienia maksimów. Zasięg c=a Minuette w grze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Kabel, czyli para  GBP/USD, gdzie zakładam średnioterminowy trójkąt jako fala 4 Minor. W trójkącie tym prognozowałem zakończenie fali a Minute i początek b Minute. Fala b Minute powinna znieść ok 78% fali a Minute. Realizacja na drugim wykresie. Początek jest zachęcający, ale do teoretycznego zasięgu jeszcze daleka i wyboista droga. Jak to w trójkątach:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres  GOLD denominowanego w USD (XAU/USD), gdzie zakładałem zakończenie korekty iv Minute w 3 Minor i ruch wzrostowy jako fala v Minute w 3 Minor w okolice 1978 USD. W rzeczywistości było 1960 USD i nastąpił zwrot jako fala iv Minute. To możliwe, zwłaszcza, że taki ruch fali v Minute był równy fali pierwszej, co jest typową zależnością w impulsie. Obecnie fala 4 Minor powinna już osiągnąć dolne ekstremum i powinna pojawić się fala 5 Minor, bądź kontynuacja czwórki w horyzoncie, z gasnącymi oscylacjami (trójkąt):

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz