Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 07 2023.
2023-02-12 19:13

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” ponownie indeks NQ100, gdzie zakładałem korektę 4 Minor w impulsie wzrostowym, a po jej zakończeniu wzrostową falę 5 Minor. Na razie przedłuża się korekta 4 Minor. Jeśli w tym tygodniu byki nie wymalują fali piątej, to cały ruch wzrostowy od ostatniego dołka może okazać się trójfalowy, a więc korekcyjny w charakterze. Negacja impulsu nastąpi w przypadku zejścia zachodzącego na falę 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks CAC40, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego i Minute i początek korekty ii Minute. Jakiś zwrot z wyznaczonego poziomu nastąpił, ale na razie nie przesądza on o zakończeniu fali v Sub-Minuette w 5 Minuette w i Minute. Ta może jeszcze być kontynuowana w postaci klina rozbieżnego. Dopiero zejście poniżej dołka fali iv Sub potwierdzi zakończenie fali i Minute i kreślenie korekty ii Minute. :

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem zakończenie fali 1 Minor i początek korekty 2 Minor. Ta jest w budowie. Typowo powinna znieść od 50% do 62% fali 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem krajowa czyli para  USD/PLN, gdzie zakładam korektę wzrostową 2 Minor. Początkowo zakładałem korektę typu Flat, z zasięgiem w okolicach szczytu fali iv Minute w 1 Minor, ale to było za mało. Typowo dwójka powinna znieść od 50% do 62% jedynki, więc powstało środowisko to utworzenia korekty złożonej D3 (FL+ZZ). Obecnie kreślony jest najpewniej Zigzag y Minute, z zasięgiem na 50% zniesieniu fali 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na  CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładałem zakończenie korekty ii Minute i zwrot jako fala iii Minute w impulsie 1 Minor. Zwrot jakiś się pojawił, ale na razie trudno przesądzać czy to fala iii Minute. Ta musi znacząco wyjść ponad poziom szczytu fali i Minute, a ten znajduje się na poziomie 81.5 USD. Również szczyt fali b Minuette w ii Minute, który jest nieco wyżej, musi zastać pokonany. Czekamy więc na potwierdzenie układu nowymi maksimami:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz