Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 08 2023.
2023-02-19 20:30

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zakładam falę (b) Intermediate  w średnioterminowym trójkącie 4 Primary. Fala ta powinna znieść ok. 78% fali (a) Int. Do tego poziomu jeszcze trochę brakuje, więc powinna być jeszcze wykreślona fala CY Minor w drugiej trójce Y Minor w (b) Int. Fala ta jest w budowie i powinna być kontynuowana. Na razie oznaczyłem falę i Minute i korektę ii Minute. Powinna pojawić się wzrostowa iii Minute w CY Minor w (b) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks DAX, gdzie zakładam falę (5) Intermediate w klinie kończącym 5 Primary. Fala ta powinna być Zigzagiem ABC Minor. Fala A Minor została wykreślona. Obecnie powinna pojawić się korekta B Minor, która typowo znosi w Zigzagu ok. 38% fali A. Jakaś korekta się pojawiła, ale na razie jest zbyt mała i krótkotrwała by można mówić o stopniu Minor. Powinna zostać przedłużona zarówno w czasie, jak i zasięgu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem zakończenie wykończenie korekty ii Minute na 50% zniesieniu fali i Minute, a następnie wykreślenie fali iii Minute w impulsie wzrostowym stopnia Minor. Fala ta jest w budowie i nie jest jeszcze zakończona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie czyli para  CAD/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali 2 Minuette i wykreślenie 3 Minuette w impulsie i Minute. Fala ta jest w budowie i powinna jeszcze podejść w górę:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  GOLD denominowanym w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem zakończenie falki 4 Minor i początek 5 Minor w impulsie wzrostowym stopnia Intermediate. Możliwe, że fala ta już się zaczęła. Wstępnym potwierdzeniem będzie przełamanie spadkowej kreski:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz