Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 09 2023.
2023-02-26 18:55

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” ponownie indeks DJIA ale w nieco szerszym ujęciu. Tu zakładałem zakończenie fali B Minor kreślenie fali CY Minor w (b) Int., z zasięgiem na 78% zniesieniu fali (a) Int. Niestety założenie okazało się zbyt optymistyczne. Fala B Minor jest kreślona dalej, w układzie złożonym wxy Minute. Powinna się już kończyć i powinna pojawić się w końcu fala CY Minor. Dalszy spadek będzie wskazywał na to, że fala (b) Int. zakończyła się na pierwszej trójce W Minor i kreślona jest już fala (c) Int. w trójkącie 4 Primary. Na DJIA jest to jak najbardziej możliwe, gdyż fala W w (b) Int. zniosła ponad 62% fali (a) Int. więc może na tym się zakończyć. Powodem dla którego upieram się przy dalszym podejściu jest SP500, gdzie analogiczne podejście zniosło niecałe 50% fali (a) Int., a to za mało by stawiać hipotezę o zakończeniu fali (b) Int. Możliwe jednak, że na SP500 nie ma trójkąta, tylko inny wzór korekcyjny. Czas pokaże:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie indeks DAX, gdzie widać rozwinięcie prognozowanej fali 3 Minuette w impulsie spadkowym a Minute w Zigzagu B Minor. Fala ta powinna jeszcze zejść w dół, w okolice 15k pkt.. Cała fala B Minor powinna znieść od 38% do 50% fali A Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V),  gdzie zakładałem zakończenie fali 1 Minor i korektę 2 Minor w impulsie wzrostowym. Fala 2 Minor powinna zejść przynajmniej do dołka fali iv Minute w 1 Minor. Piszę przynajmniej, gdyż typowo schodzi niżej – do zakresu od 50% do 62% zniesienia jedynki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem krajowa para  EUR/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie spadkowej fali iii Minute w impulsie spadkowym. Fala ta jest w budowie. Możliwe, że zakończyła się pierwsza podfala w iii Minute. Jeśli tak jest, to można oczekiwać korekty 2 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  COPPER CFD (CFD=HG.F/100), gdzie zakładałem spadki w ramach fali A Minor w Zigzagu Y Minor. Możliwe było zakończenie fali i Minute, a potem korekta ii Minute i silne spadki jako iii Minute w A Minor. Fala iii Minute jest w budowie i powinna zejść w okolice 3.74:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz