Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 10 2023.
2023-03-05 21:29

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” kontynuacja obserwacji indeksu DJIA, gdzie zakładałem kontynuację fali (b) Int w trójkącie. Kto chce zobaczyć ten trójkąt, odsyłam do zeszłotygodniowej notki. W krótkim okresie można stawiać hipotezę o zakończeni fali B Minor w Y i rozpoczęciu fali CY Minor w (b) Int. Typowy zasięg to zniesienie 78% fali (a) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem nasze kontrakty na indeks WIG20, czyli FW20,  gdzie powinien kończyć się impuls spadkowy i Minute i powinna zacząć się korekta ii Minute. I tu mamy dość ciekawą sytuację, gdyż nie na nowych minimów, a ruch wzrostowy jest korekcyjny w charakterze (trójfalowy). Możliwości są dwie. Pierwsza to zakończenie impulsu i Minute falą skróconą 5 Minuette na wyższym dołku (oznaczenie z altem). Druga to kontynuacja fali 5 Minuette w i Minute na nowe minima. Osobiście skłaniam się do wersji z altem, ale jej potwierdzenie uzyskamy z chwilą przebicia spadkowej kreski. Fala ii Minute powinna typowo znieść od 50% do 62% fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie BITCOIN (BTC.V),  gdzie zakładałem korektę 2 Minor w impulsie wzrostowym. Fala 2 Minor powinna zejść przynajmniej do dołka fali iv Minute w 1 Minor. Piszę przynajmniej, gdyż typowo schodzi niżej – do zakresu od 50% do 62% zniesienia jedynki. Wydaje się, że do jej zakończenia brakuje jednej spadkowej fali:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie czyli para  USD/CAD, gdzie zakładałem korektę 4 Minuette w impulsie wzrostowym i Minute, a następnie kolejną falę wzrostową jako 5 Minuette. Na razie wykreślono korektę 4 Minuette, w formie trójkąta (typowe), z opcją wyjścia górą. Nowe maksima potwierdzą falę 5 Minuette. Typowy zasięg 5=1 na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  GOLD denominowanego w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem zakończenie korekty 4 Minor w początek fali wzrostowej 5 Minor. Na razie mamy trójfalowe odbicie, które niczego nie przesądza. Dopiero utworzenie impulsu wzrostowego i Minute w 5 Minor potwierdzi zmianę trendu na wzrostowy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz