Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 11 2023.
2023-03-12 22:28

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem NQ100, gdzie zakładałem wzrostowa falę 5 Minor w impulsie wzrostowym. Niestety „czarny łabędź” w postaci klasycznej paniki bankowej w Silicon Valey mocno ostudził sentyment również na indeksie technologicznym. Ten, choć i tak zachowywał się najmocniej, to kosmetycznie poprawił minima. To oznacza, że fala 4 Minor była kontynuowana w postaci korekty złożonej wxy Minute. Obecnie jest szansa na zakończenie fali y Minute i początek właściwej fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem nasze londyński FTSE100, gdzie do zakończenia spadkowej trójki abc Minute brakowało mi fali c Minute. Fala ta została wykreślona i obecnie można stawiać hipotezę o zakończenia fali 4 Minor. Możliwe również, że ww. trójka abc jest w istocie dopiero falą a Minute większej horyzontalnej struktury, np. trójkąta. Nawet jeśli, to dolne ekstremum fali 4 Minor powinno być już osiągnięte:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V),  gdzie zakładałem korektę ii Minute w impulsie wzrostowym. Fale drugie w impulsie znoszą typowo od 50% do 62% fali pierwszej. W tym wypadku zejście zatrzymało się dokładnie w połowie tego zakresu i można stawiać hipotezę o zakończeniu fali ii Minute. Zejście niższe niż zniesienie 62% fali pierwszej zmniejszy szanse układu do max 15%:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” ponownie Loonie czyli para  USD/CAD, gdzie wypatruję od jakiegoś czasu zakończenia fali i Minute i korekty ii Minute. Na razie mamy wymalowany megafon, czyli rodzaj klina kończącego. Wyjście z niego dołem potwierdzi zakończenie fali i Minute i kreślenie korekty ii Minute. Ta powinna zejść minimum w okolice dołka fali 4 Minuette w i Minute, a typowo znieść od 50% do 62% fali pierwszej:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres  GOLD denominowanego w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem zakończenie korekty 4 Minor w początek fali wzrostowej 5 Minor. Niestety ostatnie podejście wzrostowe okazało się trójfalowe i widzieliśmy zejście w okolice minimów. Podwójne dno to nawet lepsza podstawa pod zakończenie fali 4 Minor. Obecnie powinna być już kreślona fala 5 Minor. Do potwierdzenia konieczne jest jednak wymalowania impulsu i Minute w 5 Minor, którego na razie nie ma:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz