Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 12 2023.
2023-03-19 21:05

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem SP500, gdzie zakładałem wzrostowa falę CY Minor w (b) Intermediate, będącej częścią średnioterminowego trójkąta jaki rozpatruję. Jakieś odbicie mamy wymalowane. ale na razie rozpiska impulsowa tego ruchu jest problematyczna. Jest jeszcze możliwa, ale spadek w zakres fali 1 Minuette taką możliwość zaneguje. Można jeszcze stopniować fale, ale to zwykle okazuje się chciejstwem. Poniedziałek będzie decydujący dla charakteru tego odbicia:

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem nasze kontrakty na WIG20, czyli  FW20, gdzie zakładałem spadkową trójkę w trójce. Co oznacza złożenie fal trzecich widać na wykresie. Zasięg dla iii Minute wyznaczyłem na okolice 1680 pkt. Tam też mamy kreśloną korektę iv Minute. Może tu powstać trójkąt, ale nie musi. Dalszy zjazd będzie oznaczał kreślenie fali iii Minute w impulsie spadkowym:

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem zakończenie fali 2 Minor i początek wzrostowej 3 Minor w impulsie wzrostowym. Na razie idzie to nieźle, ale żeby wyeliminować z rozważań falę C Minor zamiast 3 Minor, to ruch wzrostowy musi być kontynuowany przynajmniej do okolic 31200 USD:

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” ponownie Loonie czyli para  USD/CAD, gdzie zakładałem wyjście z klina dołem i wykreślenie korekty ii Minute w impulsie wzrostowym. Fala ta powinna zejść przynajmniej w okolice dołka fali 4 Minuette w i Minute, więc ma jeszcze trochę miejsca:

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na  CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładałem spadkową trójkę w trójce z minimalnym zasięgiem w okolicach 66 USD. Zasięg został zrealizowany, ale struktura fali spadkowej nie wygląda na zakończoną:

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz