Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13 2023.
2023-03-26 22:19

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem NQ100, gdzie zakładałem wykreślenie piątej fali w impulsie wzrostowym, Fala ta została wykreślona i obecnie może być kreślona korekta wyższego rzędu. Nie można jednak wykluczyć wydłużenia impulsu wzrostowego do 9 lub 13 podfal. Na razie jest modelowych 5:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie nasze kontrakty na WIG20, czyli  FW20, gdzie zakładałem wykreślenie korekty iv Minute, a następnie spadkową falę v Minute. Obstawiałem trójkąt jako fala iv Minute. Pojawiła się Flat. Obecnie powinna być kreślona już fala v Minute, z zasięgiem v=i. Alternatywnie impuls zakończył się na ostatnim dołku i kreślona jest korekta wyższego rządu. Takie oznaczenie jest również możliwe. W takim wypadku fala v Minute miała zasięg 62% fali i Minute, co jest drugim najczęściej spotykanym zasięgiem po równości z jedynką:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie BITCOIN (BTC.V),  gdzie zakładałem kreślenie fali 3 Minor. Fala ta jest w budowie, a obecnie najprawdopodobniej kreślony jest trójkąt jako fala iv Minute w 3 Minor. Wyjście górą z formacji będzie falą v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Jenot czyli para  USD/JPY, gdzie zakładałem kontynuację fali spadkowej i Minute w 3 Minor. Fala ta jest w budowie. Najprawdopodobniej kreślony jest trójkąt jako podfala iv Sub-Minuette w 3 Minuette w i Minute w 3 Minor. Do zakończenia impulsu spadkowego jest więc jeszcze daleka droga:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres SILVER denominowanego w USD, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem zakończenie pierwszej fali wzrostowej, korektę jako fala druga, a następnie powrót do wzrostów jako fala trzecia w impulsie wzrostowym. Nie podaję stopnia fal, gdyż te zmieniłem na niższy w środku tygodnia. Nie ma to jednak znaczenia dla kierunku ruchu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz