Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 14 2023.
2023-04-02 21:14

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem DJIA, gdzie zakładałem wykreślenie trzeciej fali w impulsie wzrostowym, z teoretycznym zasięgiem w okolicach 33600 pkt, Fala ta jest w budowie. Do zasięgu jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem niemiecki DAX, gdzie zakładałem wykreślenie fali 3 Minuette w impulsie wzrostowym, z teoretycznym zasięgiem w okolicach 15800 pkt. Fala ta jest w budowie. Do zasięgu jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V),  gdzie zakładałem wykreślenie fali c Sub-Minuette w 2 Minuette, która powinna zejść w okolice dołka fali a Sub. Powinna też być impulsem spadkowym, bądź klinem. Potem powinna pojawić się wzrostowa fala 3 Minuette. Okazało się, że pojawił się klin, z którego nastąpiło wyjście górą jako fala 3 Minuette. Fala ta jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem krajowa para  EUR/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie fali e w trójkącie iv Sub-Minuette, a następnie wyjście dołem jako fala v Sub w 1 Minuette. Na razie mamy naruszenie dolnej bandy trójkąta. O wyjściu dołem jeszcze nie ma mowy. Może w nadchodzącym tygodniu?

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres CFD na COPPER (CFD=HG.F/100 ), gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute i początek iii Minute w impulsie spadkowym. Jakieś odejście od szczytu pojawiło się, ale nie jest ono impulsowe, więc fala ii Minute jest kontynuowana:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz