Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 16 2023.
2023-04-16 17:47

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem SP500, gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Minuette w iii Minute, z zasięgiem w okolicach 4180 pkt. Ta przybrała formę klina kończącego, który nie jest jeszcze wypełniony. Zasięg również nie został jeszcze osiągnięty, ale jest to nadal możliwe, jeśli pojawi się brakująca fala wzrostowa w klinie 5 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem francuski CAC40, gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Sub-Sub-Minuette w iii Sub-Minuette, z zasięgiem w okolicach 7500 pkt. Fala ta jest kreślona, zasięg został osiągnięty, ale na razie nie mam pewności, czy już się zakończyła. Możliwe przedłużenie do zasięgu 5=162%x1. Korekta iv Sub powinna zejść co najmniej w okolice minimów ostatniej korekty:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V),  gdzie zakładałem wykreślenie fali v Sub w 3 Minuette, z zasięgiem w okolicach 2060 USD. Zasięg został niemal osiągnięty, ale struktura podejścia nie wygląda na kompletną, więc są spore szanse na dokręcenie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie spadkowej fali 5 Minuette w impulsie v Minute w 1 Minor. Teoretyczny zasięg ruchu, wyznaczony równością fal v=i Minute wynosił 4.160. Było 4.180, ale struktura wygląda na kompletną, więc prognozuję korektę 2 Minor. Korekta tego stopnia powinna znieść przynajmniej całą falę v Minute w 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres SILVER denominowanego w USD, czyli XAG/USD, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w impulsie wzrostowym 1 Minor. Teoretycznie zasięgi to v=62%x1 oraz v=i. Kurs dotarł do tego pierwszego i zawrócił, kreśląc korektę 2 Minor. Ta powinna zejść w zakres od 50% do 62% zniesienia jedynki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz