Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17 2023.
2023-04-23 18:50

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem DJIA, gdzie zakładałem wykreślenie korekty w iv Minute w impulsie CY Minor w fali (b) średniookresowego trójkąta 4 Primary. Fala ta jest w budowie. Powinna zejść w okolice dołka fali 4 Minuette w iii Minute, a następnie powinna pojawić się wzrostowa fala v Minute w CY Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem niemiecki DAX, gdzie zakładałem wykreślenie korekty 4 Minuette w impulsie wzrostowym i Minute. Fala ta jest w budowie, a nowe maksima potwierdzą kreślenie fali 5 Minuette w i Minute, z teoretycznym zasięgiem 5=1 w okolicach 16550. To przy założeniu, że fala 4 Minuette jest zakończona i już się nie pogłębi, co jest możliwe:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (LTC.V),  gdzie zakładałem zakończenie impulsu i Minute i wykreślenie korekty ii Minute w impulsie wzrostowym. Okazało się, że fala 5 Minuette w i Minute została nieco przedłużona i utworzyła klin kończący. Fala ii Minute zeszła do zniesienia 50% fali i Minute, co jest typowe. Może jeszcze zejść do 62% zniesienia bez wpływu na szanse realizacji układu. Niższe zejście zmniejszy te szanse do max 15%:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie korekty X Minor i początek fali Y Minor w fali (d) Intermediate średniookresowego trójkąta. Wstępnie mamy potwierdzenie układu poprzez przełamanie spadkowej kreski. Podejście oznaczam jako fala 1 Minuette w i Minute w AY MInor. Po korekcie 2 Minuette ruch wzrostowy powinien być kontynuowany:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres CFD  na COPPER (HG.F/100), gdzie zakładałem wykreślenie spadkowej fali iii Minute w impulsie spadkowym. Fala ta jest w budowie. Potwierdzeniem układu będzie zejście poniżej dołka fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz