Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 19 2023.
2023-05-07 17:38

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem NQ100, gdzie zakładałem kreślenie wzrostowej fali iii Minute, a w niej zakończenie podfali 1 Minuette i korektę 2 Minuette. Ta pojawiła się w formie Zigzaga. Obecnie powinna być kreślona trójka w trójce:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem FTSE z Londynu, gdzie zakładałem jeszcze jeden impuls spadkowy w Zigzagu abc jako fala 4 Minuette w impulsie wzrostowym i Minute. Fala ta została wykreślona i obecnie powinna być już kreślona fala 5 Minuette. Typowy zasięg 5=1 zaznaczony na wykresie drugim:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V),  gdzie zakładałem kreślenie fali c Minuette w korekcie typu Flat jako fala ii Minute. Fala ta typowo powinna zejść w okolice dołka fali a Minuette, ale zdarzają się układy skrócone, zwłaszcza gdy fala b Minuette wychodzi znacząco ponad początek fali a Minuette. Tu ukształtował się trójkąt z opcją wyjścia dołem. Trójkąt w impulsie pojawia się wyłączne jako fala czwarta, w tym wypadku iv Sub-Minuette. Wyjście dołem z formacji będzie falą v Sub w c Minuette w ii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem impuls wzrostowy jako fala c Minute w 2 Minor. Typowo fala ta powinna podejść w okolice szczytu fali a Minute. Są na to szanse, gdyż impuls nie wygląda na zakończony:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, gdzie zakładałem zakończenie impulsu spadkowego i Minute i korektę wzrostową ii Minute, która powinna znieść przynajmniej 50% fali i Minute. Korekta ta jest nada w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz