Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 20 2023.
2023-05-14 20:38

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” kontynuacja obserwacji  NQ100, gdzie zakładam kreślenie wzrostowej fali iii Minute. Niestety na razie dynamika ruchu nie potwierdza fali trzeciej. Może to się jeszcze zmienić, ale na razie rośnie niepewność w stos. do notacji. Z drugiej strony pozostałe indeksy w USA pozostają relatywnie daleko w tyle za NQ:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem DAX z Frankfurtu, gdzie zakładam falę 5 Minuette w impulsie wzrostowym, z zasięgiem 5=1 na poziomie 16500 pkt. Tu okazało się, że przedłużono korektę 4 Minuette, która finalnie utworzyła trójkąt, a fala 5 Minuette dopiero powinna się pojawić:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V),  gdzie zakładałem zakończenie fali B Minor i wyjście dołem z horyzontu jako fala C Minor w (2) Int. Fala ta jest budowie i nie jest jeszcze zakończona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie korekty 2 Minuette i początek wzrostowej fali 3 Minuette w impulsie i Minute. Byki wybroniły układ w ostatniej chwili, a potwierdzeniem fali 3 Minuette będzie wyjście ponad szczyt fali 1 Minuette. Spadek, choć głęboki, nie utworzył impulsu, więc trend wzrostowy jest zachowany, a to daje spore szanse na realizację układu:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres CFD na COPPER (CFD=HG.F/100), gdzie zakładałem wyjście z horyzontu dołem i wykreślenie spadkowej fali 3 Minuette w iii Minute. Teoretyczny zasięg tej fali to okolice 3.59:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM

 < Wstecz