Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 21 2023.
2023-05-21 22:27

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem SP500, gdzie zakładam kreślenie wzrostowej fali (b) Intermediate, w średniookresowym trójkącie. W krótkim okresie zakładam kreślenie fali iii Minute w CY Minor w (b) Int. Cała fala (b) Int. powinna znieść od 62% do 78% fali (a) Int. Fala iii Minute musi więc być jeszcze kontynuowana. Techniczny zasięg wypada w okolicach 4305 pkt.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie  DAX z Frankfurtu, gdzie zakładam falę 5 Minuette w impulsie wzrostowym, z zasięgiem 5=1 na poziomie 16500 pkt. Mamy wreszcie wybicie z horyzontu w zakładanym kierunku. Zasięg 5=1 w grze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (LTC.V),  gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute i początek wzrostowej fali iii Minute. Potwierdzeniem hipotezy będzie wyjście na nowe maksima. Do tego jeszcze daleka droga, ale i tak dotychczasowe odejście od dołka robi wrażenie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem EDEK, czyli para EUR/USD, w nieco dłuższym okresie (kompresja 60 min.), gdzie zakładam średniookresowy trójkąt, jako fala (4) Intermediate. W formacji tej powinna zacząć się spadkowa fala B Minor, która powinna znieść ok. 78% fali A Minor. Rozpisywanie fal wewnętrznych w trójkącie to pole minowe, więc lepiej trzymać się scenariusza bazowego, o ile jest realizowany. Na razie mamy przełamaną wzrostową kreskę:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontrakty na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem wyjście z horyzontu (fala 4 Minor) dołem i wykreślenie spadkowej fali 5 Minor, z zasięgiem 5=1 na poziomie 5.20:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz