Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 23 2023.
2023-06-04 21:06

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem  SP500, gdzie zakładam średnioterminowy trójkąt, a w tym trójkącie kreślenie fali (b) Intermediate. Fala ta powinna znieść ok. 78% fali (a) Int. Na razie jest 62%, więc jeszcze trochę brakuje. Falowo, zakładałem wykreślenie fali iii Minute w CY Minor w (b) Int. Fala ta jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem CAC40, gdzie zakładałem falę piątą w klinie kończącym jako c Minuette w ii Minute, a następnie początek fali iii Minute. Na razie mamy zwrot na zakładanym poziomie i wyjście z klina górą:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie LITECOIN (LTC.V),  gdzie zakładałem korektę 2 Minuette w iii Minute, a następnie wzrostową trójkę w trójce. Korekta została wykreślona. Potwierdzeniem trójki w trójce miało być wyjście ponad szczyt fali 1 Minuette, które właśnie się zmaterializowało. Ruch wzrostowy powinien być kontynuowany:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładam trójkąt jako fala iv Minute, z opcją wyjścia dołem, jako fala v Minute. Do wykreślenia pozostała jeszcze fala e Minuette w ww. trójkącie, oraz wyjście dołem, jako fala v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres GOLD denominowanego w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładam średnioterminową korektę (2) Intermediate. Korekta ta powinna znieść przynajmniej 50% fali (1) Int. Pierwsza trójka ABC Minor nie dotarła do tego poziomu, a to są warunki do tworzenia układów złożonych. Prognozowałem więc korektę wzrostową X Minor, a następnie powrót do spadów jako fala Y Minor. Potwierdzeniem hipotezy będą nowe minima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz