Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 24 2023.
2023-06-11 21:02

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem  NQ100, gdzie zakładałem korektę iv Minute w impulsie wzrostowym W zeszły weekend nie było jeszcze wiadomo jaką będzie miała strukturę, ale najczęściej zdarza się trójkąt. No i jest trójkąt. Po wykończeniu podfali e Minuette w trójkącie iv Minute powinna pojawić się wzrostowa fala v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem DAX, gdzie zakładałem wykończenie impulsu 1 Minuette w iii Minute i wykreślenie korekty 2 Minuette. Korekta ta jest w budowie. Obecnie powinna pojawić się już trójka w trójce, a więc silna i dynamiczna fala wzrostowa:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V),  gdzie zakładałem spadkowe złożenie fal trzecich w impulsie spadkowym. Ci co dłużej śledzą analizy elliotowskie wiedzą, że powinna to być spadająca cegła:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” ponownie krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładam trójkąt jako fala iv Minute, z opcją wyjścia dołem. Tym razem na kompresji 60 min. Jak widać wyjście dołem z formacji trójkąta jest już za nami. Na drugim wykresie pokazuję natomiast typowe zasięgi dla fali v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali e Minute w trójkącie B Minor, a następnie wyjście z trójkąta dołem jako fala CY Minor. Fala e Minute została wykreślona. Wyjścia dołem z trójkąta na razie nie ma:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz