Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 25 2023.
2023-06-18 22:30

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem  SP500, gdzie zakładałem kontynuację fali CY Minor w (b) Int w średnioterminowym trójkącie. Fala ta powinna dotrzeć do 78% zniesienia fali (a) Int, które znajduje się na poziomie 4520 pkt. Z zasięgów fal wewnętrznych, C=A, wychodzi poziom 4480 pkt., więc może trochę zabraknąć. Poziom ten jednak jest wystarczający by stawiać hipotezę o zakończeniu fali CY Minor na tym poziomie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty na WIG20, czyli  FW20, gdzie wykończenie korekty ii Minute i wykreślenie fali iii Minute w impulsie wzrostowym. Teoretyczny zasięg to okolice 2165 pkt. Zasięg jest w grze, gdyż fala iii Minute nie jest kompletna:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem LITECOIN (LTC.V),  gdzie zakładałem zakończenie spadkowej fali 3 Minuette w okolicach 71.5 USD i wykreślenie jakiejś formy korekty 4 Minuette w cy Minute. Obecnie zakładam trójkąt jako fala 4 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” krajowa para USD/PLN, gdzie zakładam spadkową falę iii Minute, z zasięgiem w okolicach 3.88. Aby dobrze pokazać teoretyczny zasięg, wykres w kompresji 60 min:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w 1 Minor w okolice spadkowej kreski i z tego poziomu pojawienie się korekty 2 Minor w impulsie wzrostowym. Na razie kończyć się powinna fala 1 Minor. Czekam na korektę 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz